Ankara

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • Dubai Ankara Vize Merkezi

Ankara Dubai Vize Merkezi, Ankara’dan Dubai’ye vize başvuru ve sonuçlandırma süreçlerine size başkentten yardımcı olmak üzere yapılanmış köklü bir firmadır. Her türlü vize işlemlerinde ve özellikle Birleşik Arap Emirlikleri’ne yapılacak vize başvurularında merkezimiz Dubai vizesi Ankara danışmanlık hizmetlerini yıllara yayılan deneyimiyle sizlere sunar.

BAE vize başvuru iş ve işlemleri için bölge farkı bulunmaksızın Ankara Dubai Vize Merkezi temsilcilerine ulaşabilir. Dubai Ankara vizesi süreçleri hakkında bilgi alabilir, en hızlı, rahat ve güvenilir şekilde Ankara’dan Dubai’ye vize almanın yollarını öğrenebilirisiniz.

Temel vize prosedürlerini online sistemde yerine getirerek başvurunuzu online sistemle gerçekleştirdiğinizde, Dubai Göçmenlik Ofisi’nden alınacak ve yine online olarak e-posta ile iletilecek sonuç süresi ortalama 2 iş günüdür.

Eğer seyahatiniz için hızlı sonuç almak isterseniz, Dubai Vizesi Ankara için ek ücret karşılığında başvuru sonuç sürecinin  3-12 saat içinde gerçekleşmesi için gerekli işlemleri temsilcilerimiz aracılığyla başlatabilirsiniz. Ankara Dubai vizesi başvurularınıza ilişkin detaylı bilgiye ofisimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

BAE – Dubai  bir çok alanda sunduğu imkanlar ve fırsatlar nedeni ile vatandaşlarımız tarafından sıklıkla tercih edilir. Dubai’ye seyahat etmeyi düşünen vatandaşlarımızdan Dubai vizesi almaları istenir. Ankara ve merkez ilçeler (Yenimahalle, Kızılcahamam, Mamak, Polatlı, Altındağ, Gölbaşı, Ayaş, Çankaya, Sincan, Keçiören gibi) ile Aksaray, Afyon, Kayseri, Ağrı, Amasya, Ardahan, Yozgat ,Bartın, Çankırı. Bayburt, Karabük, Çorum, Erzurum, Erzincan, Gümüşhane, Eskişehir, Iğdır, Giresun  olmak üzere tüm çevre illerden Dubai vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere Vize Merkezi hizmet veriyoruz.

Dubai’ye gezi planınız belirlemek ve vize başvurusu yapabilmek için size uygun vize türünüzü seçmeniz gerekir.Seyahat nedeniniz ve Dubai’de kalma süreniz  hangi tür vizeye ihtiyaç duyduğunuzu açıklar.

Dubai Vize Türleri;

  • Transit Vize 
  • Dubai Cruise Vizesi
  • Dubai 96 Saatlik Vize
  • Turistik ve Ticari Vizeler (30 Gün İçerisinde Tek Girişli Kısa Dönem, 90 Gün İçerisinde Tek Girişli Uzun Dönem, 30 Gün İçerisinde Çok Girişli Kısa Dönem, 90 Gün İçerisinde Çok Girişli Uzun Dönem olmak üzere ayrılırlar.)

Başvuruyu online sistem üzerinden gerçekleştirrebilmeniz için vize türünü belirlemek ve vize ücretini ödemek gerekir.

Deneyimli ve dinamik kadromuzla iletişime geçerek vize süreçlerine dair bilgi alabilir, size uygun olan vize türünün 2020 yılı güncellenmiş vize bedellerini öğrenebilir ve müşteri temsilcilerimizden vize danışmanlık hizmeti  talep edebilirsiniz.

Ankara Dubai vizesi başvurunuzu Ankara Dubai Vize Merkezi yardımıyla almak için sitemizi inceleyebilir, tel: +90 (312) 970 05 10 numaradan ulaşabilir ya da ankara@vizemerkezi.com adresine mail atabilirsiniz.

ankara vize merkezi

Adres

Cinnah Cad. Bükreş Sok. No:19/8 Çankaya, ANKARA

Telefon/Faks

+90 (312) 970 05 10

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

ankara@vizemerkezi.com
Bizi Arayın