İzmir

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • Dubai İzmir Vize Merkezi

İzmir ve çevre bölgelerde yaşayan ve İzmir’den Dubai’ye vize başvurusu yapmak isteyen kişiler için İzmir Dubai Vize Merkezi ofisimiz hizmet vermektedir. Merkezimiz İzmir Dubai vizesi başvuru hizmeti dahilinde gerekli evrakların doğru olarak tamamlanması, online sistem gereklilikleri, vize türünün belirlenmesi, olumsuz sonuçlanan vize başvurularında nasıl hareket edilebileceği hakkında detaylı danışmanlık servisi sunar. Sektörde öncü kuruluş olan Vize Merkezi, ülkemizin farklı şehirlerinde birçok ofisiyle, gelişmiş çalışma ağ bağlantıları ve uzman kadrosuyla başvuru hizmeti verir.

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ‘nden bir tanesidir, bu sebeple başvuru işlemlerinin BAE’nin yetki verdiği başvuru merkezleri vasıtasıyla gerçekleştirilmesi gerekir. Vize Merkezi de bu yetkili merkezlerdendir. İstenilen başvuru belgelerinin online sisteme yüklenmesiyle Dubai vizesi İzmir’den işlemleriniz başlatılır.

BAE vizesine başvurundan önce ziyaret amacının net olarak belirlenmesi gerekir, emirliklere neden gidildiği ve ne kadar kalınacağı bilgisi vize türünün tespiti için elzemdir. Yeşil,gri veya siyah pasaporta sahip olmayan herkes İzmir’den Dubai’ye vize alarak gitmek zorundadır. Alınacak belge bir e-vizedir ve pasaporta işlenmez.

İzmir Dubai vizesi onayı,belgesi BAE Yabancılar ve İkamet Genel Müdürlüğü tarafınca hazırlanır.

İzmir Duba Vize Merkezi ofisimiz Dubai vizesi İzmir ziyaretleriniz için deneyimli kadrosuyla vize hizmeti verir. BAE vizesi  için merkezimizle sitemiz üzerinden,telefonla arayarak ya da  Güzelyalı’da bulunan ofimizie gelerek iletişime geçmeniz yeterli olur.  Merkezi İzmir ofisimiz Aliağa, Selçuk, Bayındır, Balçova, Bergama, Bayraklı, Çeşme, Beydağ, Bornova, Çiğli, Buca, Dikili, Gaziemir, Foça, Güzelbahçe, Karaburun, Karabağlar, Karşıyaka, Urla, Kemalpaşa, Kiraz, Kınık, Konak, Narlıdere, Menderes, Ödemiş Menemen, Seferihisar, Tire, Torbalı ilçelerinden ve  Muğla, Denizli, Uşak,  Aydın, Manisa gibi aynı bölgeden başvuruları kabul eder. İzmirden Dubai’ye vize hakkında tüm sorularınızı ofis bünyesinde bulunan  çağrı merkezimize yönlendirebilirsiniz.

Dubai’ye ziyarette bulunmak için ziyaret amacınıza ve emirlikte bulunma sürenize göre vize türünün belirlenmesi, vize başvuru sürecinde istenilen evrakların ne olacağını belirler.

Dubai Vize Türleri;

  • Turistik ve Ticari Vizeler 
    30 Gün; Tek Girişli Kısa Dönem, 30 Gün; Çok Girişli Kısa Dönem, 90 Gün; Tek Girişli Uzun Dönem, 90 Gün; Çok Girişli Uzun Dönem olmak üzere kendi aralarında dörde ayrılırlar.
  • Transit Vize
  • Dubai 96 Saatlik Vize
  • Dubai Cruise Vizesi’dir.

Dubai geziniz için vize türünüzü belirledikiten sonra vize ücretinin yatırılması gerekir.

Dubai Elektronik Vize başvuru ücretlerini; vize türlerine göre  geçerlilik tarihleri ve giriş çıkış sayıları gibi unsurlar belirler. Müşteri temsilcilerimizle çalışarak size uygun olan vize türünün 2020 yılına ait güncel vize ücret listesine ulaşabilir, vize türlerine dair bilgi alabilir ve vize uzmanlarımızdan danışmanlık talep edebilirsiniz.İzmir Dubai Vize Merkezi’ne 90 (232) 970 05 10 numarasıyla arayarak, izmir@vizemerkezi.com elektronik posta göndererek ya da merkezimizi ziyaret ederek hizmet alabilirsiniz.

izmir vize merkezi

Adres

Mithatpaşa Cad. No:1114 D:1 Güzelyalı/ İZMİR (Magella Travel Agency)

Telefon/Faks

+90 (232) 970 05 10

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

izmir@vizemerkezi.com
Bizi Arayın