İstanbul

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • Dubai İstanbul Vize Merkezi

Vize Merkezi olarak;  İstanbul Dubai Vize Merkezi, sizlere kaliteli ve hızlı bir danışmanlık servisi sağlamak üzere çalışma yapar. Dubai ziyaretiniz için İstanbul’dan Dubai’ye vize, pasaport işlemleri sürecinde her türlü bilgi ve belge edinmeyi, pratik ve tam olarak gerçekleştirmek üzere müşteri temsilcilerimiz hizmet verir. Dubai vizesi İstanbul için İhtiyaç duyduğunuz desteği, merkezimize gelerek ya da telefonla ulaşarak alabilirsiniz. Birleşik Arap Emirlikleri geziniz için vize almak online sistem üzerinden mümkündür. Seyahat planınıza ve amacınıza göre alacağınız vize türlere ayrılır. Uzman kadromuz; vize türünüzü belirleyip, istenilen belgeleri usulüne uygun tamamlanmasını garanti etmek için her zaman donanımlı ve hazırdır. İstanbul Dubai Vizesi, İstanbul Dubai Vize Merkezi deneyimli kadrosuyla  mümkün olan en kısa sürede vize başvurusunu onaya hazır hale getirir.

İstanbul Dubai vizesi, İstanbul’dan Dubai’ye vize başvurularınız için Osmanbey’de bulunan ofisimize gelebilir ya da dijital platformlara belgeleri yükleyebilirsiniz. Dubai vizesi İstanbul’dan ve diğer illerden, pasaport ve uygun ebatlı fotoğrafı renkli olmak kaydıyla taratmak gibi evraksal prosüdürler eksiksiz yerine getirilmek süratiyle başvuru yapılır. Süreç sonucu yine dijital platformlar üzerinden e-posta yoluyla Dubai Göçmenlik Bürosu tarafından bildirilir. 

Vize Merkezi İstanbul şubesi BAE’yi ziyaret etmeyi planlayan dubai vizesi başvuru sahiplerine vize süreci ve ülke dışında geçirecekleri zamanda dikkat edilmesi gereken kanuni yükümlülüklerin aktarılmasında güvenilir hizmet sunar. Dinamik kadromuz ve Birleşik Arap Emirlikleri vize sürecini hızlı ve etkili şekilde yürütme deneyimlerimizle vize başvurunuzu İstanbul Dubai Vize Merkezi şubemiz ile yapabilirsiniz. Vize merkezi İstanbul şubesi Adalar, Beyoğlu, Şile, Kağıthane, Beylikdüzü. Kartal, Küçükçekmece Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bakırköy, Başakşehir, Bahçelievler, Kadıköy, Bağcılar, Bayrampaşa, Sultangazi, Beşiktaş, Güngören Beykoz, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp Sultan, Fatih, Üsküdar Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece, Maltepe, Zeytinburnu, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Tuzla, Silivri, Şişli, Ümraniye, Sultanbeyli ve çevre illerden yapacağınız başvuruları kabul eder. 

Dubai vizesine online sistem üzerinden başvuru yapılır. Oluşturulan vize belgesi, pasaporta basılmaz. Dubai Göçmenlik Ofisi bu belgeyi yine online olarak e-posta adresinize iletir. Başvuruda bulunmak için online form doldurulmalı, bu formda istenilen bilgiler tam ve doğru olarak aktarılmalıdır. İstenilen evraklar ve vize ücretinin ödendiğini belirten dekont sisteme yüklenir. Vize ücreti alacağınız vize türüne göre belirlenir. Dubai vize ücreti Dubai'ye kaç kere giriş yaptığınız ve vizenizin geçerlilik süresine göre değişiklik gösterir. Ayrıca eskpress başvurularda fiyat farkı alınmaktadır. 

Vize başvurusu yaparken BAE’ye gitme nedeninize göre belirleyebileceğiniz vize türleri;

  • Transit Vize
  • Dubai 96 Saatlik Vize
  • Dubai Cruise Vizesi ve
  • Turistik Vizeler (ticari Vize 30 Gün İçerisinde Tek Girişli Kısa Dönem, 30 Gün İçerisinde Çok Girişli Kısa Dönem 90 Gün İçerisinde Tek Girişli Uzun Dönem, 90 Gün İçerisinde Çok Girişli Uzun Dönem)
  • Ticari Vizeler (30 Gün İçerisinde Tek Girişli Kısa Dönem, 30 Gün İçerisinde Çok Girişli Kısa Dönem 90 Gün İçerisinde Tek Girişli Uzun Dönem, 90 Gün İçerisinde Çok Girişli Uzun Dönem)'dir.

Güncel gelişmeleri yakından takip eden uzman kadromuzla çalışarak size uygun olan vize türünün 2020 yılına  vize ücret listesine ulaşabilirsiniz.Vizeye dair tüm süreçler ve sorularınız için danışmanlık hizmeti talep edebileçeğiniz İstanbul Dubai Vize Merkezi’ne 0 (212) 970 05 10 , telefon numarasından, ortadogu@vizemerkezi adresine  e-mail göndererek ya da merkezimize gelerek hizmet alabilirsiniz.

istanbul vize merkezi

Adres

Meşrutiyet Mah. Rumeli Cad. No:78
Tahtaburunyan/Birlik Apt.
D:4 Nişantaşı, Şişli, İSTANBUL

Telefon/Faks

+90 (212) 970 05 10

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

ortadogu@vizemerkezi.com
Bizi Arayın