Edirne

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • Dubai Edirne Vize Merkezi

Dubai ziyareti planlayan kişilere seyahat öncesi ve orada bulundukları süre boyunca uygulanan prosedürler hakkında bilgilendirme yapmak üzere Edirne Dubai Vize Merkezi hizmetlerini sunar.

Edirne’den Dubai’ye vize alma süreçleri, gerekli evrakların temin edilmesi ve online vize başvuru formunun doldurulmasının uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi ile başvurunun olumlu ve hızlıca sonuçlanmasına dair destek merkezimizce sağlanır.

Dubai vize başvurusu için konsolosluğa gitmeden e-posta sistemi aracılığıyla evraklarınızı iletmeniz yeterlidir. Dubai vizesi Edirne’den alınırken  zorunlu olarak girmeniz gereken tek uygulama emirliğe ulaştıktan sonra Dubai Uluslararası Havalimanı’nda gerçekleştirilen göz taraması uygulamasıdır. Başvuru için gerekli evraklar en az 6 ay daha geçerliliği bulunan pasaportun renkli tarama görüntüsü, yine renkli olarak taratılmış nüfus cüzdanı görüntüsüdür. Yetkili kurumlar vasıtasıyla, Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisi elektronik sistemine kaydedilen evraklar ve doldurulan başvuru formu ile süreç başlar.Bu ofis gerekli gördüğü hallerde ek evrak talep edebilir. Dubai Vizesi Edirne’den ve çevre illerden  uzman temsilcilerimizin yönlendirmesiyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde alınabilir. Edirne’den Dubai’ye vize almak için Edirne Dubai Vize Merkezi’ni ziyaret edebilir ya da arayabilirsiniz.

Edirne Dubai vizesi bir e-vizedir, şahsın pasaportuna işlenmez. Edirne Dubai vizesi ile BAE’nin Abu Dhabi, Dubai, Sharjah, Fujairah, Ras Al Khaimah, Ajman, Umm Al-Quwain olmak üzere 7 emirlik ziyaret edilebilir.

Edirne şubesi olarak BAE-Dubai vize prosedürlerini güncel olarak takip ederiz. Dubai vize süreçleri öğrenmek ve daha ayrıntılı bilgi için ofisimizle iletişime geçebilirsiniz. Meriç, Enez, Babaeski, Keşan, Lüleburgaz, İpsala, Malkara ve  Çorlu, , Tekirdağ, Kırklareli  gibi çevre illerden yapılan başvurularda da merkezimiz danışmanlık hizmeti sunar.

BAE’ye ziyaret gerçekleştirmek için seyahat amacınıza ve ülkede ikamet etme sürenize göre  vize türü belirlenmelidir. 

Dubai vize türleri aşağıdaki başlıklara göre ayrılır:

  • Turistik ve Ticari Vizeler 

30 Gün için Tek Girişli Kısa Dönem, 
30 Gün için Çok Girişli Kısa Dönem,
90 Gün için Tek Girişli Uzun Dönem,
90 Gün için Çok Girişli Uzun Dönem şeklinde belirlenmiştir.

  • Transit Vize,
  • Dubai 96 Saatlik Vize,
  • Dubai Cruise Vizesi’dir.

Dubai vizesi elektronik ortamda edinilen bir vize türüdür. Elektronik Vize başvuru ücretleri vize türüne göre belirlenir.2020 yılı için güncel vize fiyat listesi, vize reddi nedenleri gibi süreçe dair merak ettiğiniz her şeyi deneyimli müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile açıklaığa kavuşturabilir danışmanlık servisinden yararlanabilirsiniz.Edirne Dubai Vize Merkezi ile  90 850 460 15 10 numarasını tuşlayarak ya da edirne@vizemerkezi.com elektronik posta göndererek irtibata geçebiliriniz.

edirne vize merkezi

Adres

İstasyon Mah. İstasyon Cad. No: 25 Merkez - Edirne

Telefon/Faks

+90 850 460 15 10

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

edirne@vizemerkezi.com
Bizi Arayın