Vize Merkezi Hakkında

  • Anasayfa
  • Vize Merkezi Hakkında

Vize Merkezi Kimdir?

Vize Merkezi, tüm dünya vize işlemlerinde alanında uzman, profesyonel bir danışmanlık firmasıdır. Vize Merkezi'nin, adı tescilli bir marka olup vize merkezi isminin başka versiyonlarını isminde barındıran firmalarla bir ilgisi bulunmamaktadır.Vize Merkezi, alanındaki bütün işlemleri sadece “Vize Merkezi” tescilli adı altında gerçekleştirmektedir. Vize Merkezi logosunun bulunmadığı ancak adında vize merkezi ve türevlerinin geçtiği web sitesi ve firmalarla herhangi bir alakamız bulunmamaktadır.

Vize Merkezi olarak görevimiz vize başvuru prosedürlerine en uygun şekilde başvuru dosyanızı hazırlamak, randevu tarihinizin alınmasını sağlamak, gerektiği durumlarda uçak ve konaklama rezervasyonlarınızın, seyahat & sağlık sigortanızın yapılmasını sağlamak ve vize başvurunuzu eksiksiz evraklarla tam ve doğru şekilde ilgili Konsolosluğun yetkilendirdiği aracı kuruma veya aracı kurumu olmayan konsolosluğa doğrudan teslim etmektir. Aracı kurumlarla çalışmayan konsolosluk ve büyükelçiliklere yapılan vize başvurularında, konsolosluklara akredite olmuş en iyi firmalar ve bu Konsolosluklarla iyi ilişkiler içinde olan kontaklarla çalışırız. Siz değerli müşterilerimizin vize işlemlerini ilk aşamasından sonuçlanma aşamasına kadar takibini yapmak ve vize prosedürlerinde işlerinizi kolaylaştırmak bizim öncelikli görevimizdir.

Vize Merkezi 15 yıla dayanan deneyimiyle, resmi web sitesi www.vizemerkezi.com üzerinden, vizeyle ilgili son güncel bilgilere ulaşabilmenize yardımcı olur. www.vizemerkezi.com  seyahat amacınıza uygun vize kategorilerine ait evraklar, vize başvurusu yapacağınız şubelerin iletişim bilgileri, dilekçe örnekleri ve ülkelere özel vize başvuru formları ve bu formların nasıl doldurulacağına dair bilgilerle vize konusunda oldukça zengin bir içerik sunmanın yanında, vizeyle ilgili her türlü sorunuza bizzat müşterilerden gelen sorular çerçevesinde reel çözümler bulabileceğiniz kapsamlı bir platformdur.

Acil vize ihtiyacı durumlarında ya da vizeyle ilgili daha özel istekler söz konusu olduğunda Vize Merkezi olarak ücrete mukabil olmak üzere gerekeni yapan deneyimli bir kadroyla çalışırız.

Biz kimiz

Misyonumuz

Vize Merkezi; kurumsal ve bireysel müşterilerimizin bürokratik engellere takılmadan ve gereksiz zaman kayıplarına uğramadan sorunsuz ve zamanında vize alabilmeleri için gerekli işlemleri yerine getirerek resmi mercilere ve konsolosluklara sunmak ve sonuç odaklı çalışmaktır. Vize Merkezinin teknik ve ahlaki boyutta en optimal şartlarda iş yapması temel prensibidir.

Vize Merkezi seçkin müşterilerini; en iyi şekilde temsil eder.

Geliştirdiği kurumsal firma anlayışıyla, karşılaşılabilecek eksiklikler ve hatalara karşı, çözüm bulma konusunda yetenekli, bilgili ve isteklidir.

Yükleniyor...
Bizi Arayın